Aktuálně

27. 9. 2023

Levicová a vlastenecká scéna v Česku by měla uzavřít podobné spojenectví, jaké vytvořily vládní politické strany, když zformovaly koalici Spolu. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekla předsedkyně KSČM Kateřina Konečná s tím, že aktuálně již probíhají intenzivní jednání s dalšími subjekty.

26. 9. 2023

Máme tady Bez obalu s číslem 39 a já Vás u něj vítám.

25. 9. 2023

PÍSEK - Na Kamenný most v Písku se dnes dopoledne vrátili pracovníci arboristické firmy, aby ošetřili akát, který se pyšní titulem Strom hrdina. Pokračovali tak v započaté práci, už v červenci totiž stromu ořezali pracovníci městských služeb větve naklánějící se nebezpečně na most a nad přilehlou cyklostezkou.

25. 9. 2023

Naše je a naše zůstane! Připomínkový akt k již 85. výročí mnichovské zrady 

TRADIČNÍ SETKÁNÍ KČP a KSČM PŘI PŘÍLEŽITOSTI JIŽ 85. VÝROČÍ ZRADY ZÁPADNÍCH "SPOJENCŮ" V MNICHOVĚ ROKU 1938 

Připomínkový akt Klubu českého pohraničí v lesním areálu Peršlák poblíž rakouských hranic

20. 9. 2023

Obří skandál při pokládání věnců v Žatci. Ministryně Černochová pukla vzteky, prý vyvodí patřičné důsledky.

20. 9. 2023

Vládní strany opět nezklamaly. Jejich zástupci v rozpočtovém výboru dnes podle očekávání nepodpořili, až na jeden, žádný z opozičních pozměňovacích návrhů k vládnímu takzvanému konsolidačnímu balíčku. Plénum Sněmovny zahájí závěrečné schvalování předlohy na mimořádné schůzi tento pátek, očekává se, že jednání se protáhne na několik týdnů.

19. 9. 2023

»K tak dlouhodobému období ztráty kupní síly výdělků v historii České republiky dosud nedošlo,« uvedl v minulém týdnu hlavní ekonom UniCredit Bank Pavel Sobíšek. Navzdory tomu, že průměrná mzda nominálně roste, kvůli inflaci její reálná hodnota klesla ve druhém čtvrtletí tohoto roku o další tři procenta. Aktuálně je tak kupní síla Čechů na úrovni před pěti lety.

16. 9. 2023

"Ke spojení odborů, parlamentní i neparlamentní opozice s jediným cílem, kterým je demise vlády", vyzvala Václava Schreibová.

Desetitisíce lidí dnes znovu zaplnily Václavské náměstí v Praze, aby demonstrovaly proti vládě Petra Fialy (ODS). »My jsme tady doma!«, »Fialovej hnus« nebo »Svobodu!« znělo v centru metropole.

5. 9. 2023

V růstu HDP je ČR nejhorší v EU. Další trafiky pro piráty.  Převraty v Africe.

Dobrý den u 36. Bez obalu v letošním roce. Prázdniny skončily a děti se po dvou měsících vrátily do škol. Chtěla bych jim  i jejich rodičům popřát, aby školní rok 2023/2024 byl pro ně po všech stranách úspěšný.

Stránky