Aktuálně

9. 7. 2024

Příměří na Ukrajině je možné, stačí jen chtít

Vítám vás u dalšího Bez obalu. Po čase opět s přídomkem SPECIÁL, v němž se dnes podíváme na návrhy mírových dohod v konfliktu na Ukrajině. Těch je totiž několik a naše média – krom nálepkování – většinou naprosto pomíjejí, co je jejich obsahem.

6. 7. 2024

V sobotu 6. července se za krásného slunečného počasí sešli jihočeští občané v táborském lesoparku Pintovka na slavnostním shromáždění k uctění památky 609. výročí upálení M. Jana Husa. Tento den byl zároveň významný tím, neboť zde byla současně zahájena volební kampaň a občanům byli představeni někteří kandidáti do zastupitelstva Jihočeského kraje za volební koalici STAČILO!.

6. 7. 2024

SLOVENSKO: V piatok večer sa na Devínskom hrade konali oslavy príchodu Cyrila a Metoda na Slovensko. Na akcii sa zúčastnil aj premiér Robert Fico (Smer). Išlo o jeho prvé verejné vystúpenie od májového atentátu v Handlovej.

 Ficov prejav na Devíne: Vystríhal pred liberalizmom a progresivizmom, volal po mieri na Ukrajine.

2. 7. 2024
Z obsahu mj. vyjímáme:
Řeporyjská škodná řádí v české kotlině.
V české kotlině opět řádí nebezpečný kus černé zvěře. Nejčastěji se zdržuje v Řeporyjích v místním chlévě ODS, odkud podniká výpady proti mírumilovnému českému lidu.
Distribuováno cestou okresních výborů KSČM a základních organizací.
2. 7. 2024

Chudí chudnou, bohatí bohatnou. S požehnáním pětidemolice

25. 6. 2024

Bezpečnostní analytik a bývalý disident Jan Schneider se ve své glose ptá, jaký byl vlastně smysl lustrací a proč dnes vyznívají jako jeden starý vtip.

Na podzim roku 1989 se stávající režim téměř bez hlesu vytratil a byl nahrazen novým. Respektive staronovým, neboť se tvářil vítězně, i když znalci onu šarádu nazývají předáním moci.

25. 6. 2024

Pětidemolice opět zaútočila na ty nejzranitelnější

18. 6. 2024

Bruselu jsme vzkázali STAČILO!, teď zameteme i krajské radnice

18. 6. 2024

Využít marketingového potenciálu úspěšné značky STAČILO! chtějí komunisté, ale i další levicové či národní síly i v nadcházejících krajských volbách, které nás čekají v září.

Stránky