Aktuálně

24. 1. 2023

Moc Vás zdravím, dnešní Bez obalu je po čase opět speciálem věnujícím se jednomu z palčivých problémů dnešní doby – akutního nedostatku léčiv. Je sice delší, ale budu moc ráda, když dočtete až do konce.

23. 1. 2023

Všechny agentury nám hlásí, že Andrej Babiš nemá šanci vyhrát ve druhém kole prezidentské volby. Já jsem si to také myslel. Vůbec nevěřím kurzům od sázkařů, kteří mi při minulé volbě až do poslední chvíle nedávali vůbec šanci vymanit se z posledního místa. Přesto jsem bez finančních injekcí přeskočil toho, který dostal na kampaň šest milionů.

23. 1. 2023

»Nezakrýváme zklamání z volebních výsledků jediného národního kandidáta na prezidenta ČR Jaroslava Bašty, jehož jsme před 1. kolem volby jako jedna z prvních národních formací jednoznačně podpořili. A to tím spíše, že jsme se jako strana »balkónem Melantrichu« a dalšími aktivitami podíleli na pádu předlistopadového režimu,« informovalo předsednictvo ČSNS naši redakci.

21. 1. 2023

Přes půl milionu lidí nemá svého zubaře, těch je ale podle komory dostatek.

21. 1. 2023

Sdružení Republika na prvním místě uspořádalo v sobotu 21. ledna další z demonstrací proti současné vládě pětikoalice. Vzhledem k velmi špatnému počasí, v zimě a za stálého sněžení, které znemožnilo účast řady mimopražských demonstrantů, se na Václavském náměstí sešlo méně lidí než loni v září a říjnu.

19. 1. 2023

KSČM vyzývá své členy, příznivce i voliče, aby se zúčastnili druhého kola prezidentských voleb a volili protivládního kandidáta, tedy Andreje Babiše. Jestliže je totiž Andrej Babiš zlo, tak jeho protikandidát Petr Pavel je vyložené peklo pro ČR i její občany!

17. 1. 2023

Moc Vás zdravím u dalšího dílu Bez obalu,

13. 1. 2023

Bez informování veřejnosti je v současné době dokončována příprava tzv. obranné smlouvy mezi Českou republikou a USA. Tato hanebná dohoda má mimo jiné umožnit pobyt vojenských jednotek USA na českém území. Podepsat tuto vazalskou smlouvu by měla ministryně obrany Jana Černochová pravděpodobně při chystané návštěvě premiéra Petra Fialy ve Washingtonu. 

11. 1. 2023

Na jednání vedení KSČM byla mimo jiné diskutována otázka našeho přístupu k protivládním demonstracím, které se připravují na nejbližší dny.

KSČM se zúčastní protestního shromáždění, které se chystá

Stránky