Aktuálně

18. 6. 2024

Bruselu jsme vzkázali STAČILO!, teď zameteme i krajské radnice

18. 6. 2024

Využít marketingového potenciálu úspěšné značky STAČILO! chtějí komunisté, ale i další levicové či národní síly i v nadcházejících krajských volbách, které nás čekají v září.

4. 6. 2024

Vážení přátelé, drazí fanoušci!

Dnešní Bez obalu bude jiné než ty předchozí. Snažili jsme se udělat Vám sestřih nejzajímavějších momentů z debat, demonstrací i vystoupení v Evropském parlamentu. Nebylo to jednoduché vybrat ze stovek záznamů, ale jsem přesvědčena, že výsledek se Vám bude líbit. 

28. 5. 2024

Prezident Pavel a ministryně Černochová mezi chcimíry?

27. 5. 2024

Odborové sdružení Čech, Moravy, Slezska vyzvalo pracující a jejich rodiny, aby ve volbách dali hlas levici a kandidátům, kterým, není lhostejná budoucnost ČR, její suverenita, národní zájmy, sociální smýšlení, obhajoba práv zaměstnanců a ostatních pracujících, seniorů.

Celé prohlášení:

21. 5. 2024

Nedemokraté, dezoláti, vlastizrádci… O stavu naší společnosti

Vítejte u dalšího dílu Bez obalu. Vzhledem k událostem, které se staly na Slovensku, jsem si dovolila jej dnes pojmout jako takovou úvahu nad stavem, do něhož jsme se na politické úrovni dostali.

15. 5. 2024

Odsuzuji útok na slovenského premiéra! Takto se v politice nebojuje! Žaluji všechny, kteří proti němu vedli a vedou štvavou kampaň! A to i ty z ČR!

Tady vidíte, k čemu mohou vést prohlášení, že by někdo měl “viset”, potřeboval “zažít válku” a podobné zrůdnosti, kterým navíc tleskají ti, kteří si hrají na hodnotové a demokratické politiky…

14. 5. 2024

Ještě než začneme, dovolte mi poděkovat vám za podporu nejen na ulicích, besedách, sociálních sítích, v mailech či dopisech. Tato podpora je totiž už taková, že ji nemohla ignorovat ani Česká televize, neboť v průzkumu Kantaru a Data Collectu vyšel potenciál pro STAČILO!

Stránky